Sv. Vavřinec v březnu

Sv. Vavřinec v březnu

Březnové dny nám přinesly více sluníčka a příznivější teploty, někteří z našich obyvatel se už vydali i na procházky do parku.

V březnu jsme se věnovali velikonočnímu vyrábění. Pomáhaly nám při tom děti ze ZŠ Chrastava. Spolu s klienty vytvořily velikonoční výzdobu, vajíčka a zajíčky, kterými jsme si zkrášlili náš Domov.

Paní Michalíková se v rámci procvičování paměti v tomto měsíci zaměřila na matematiku. Naši obyvatelé oprášili své vědomosti ze školních lavic a zopakovali si nejen počítání ale i římské číslice.

Poslední sobotní odpoledne nám zpestřili zpěváci a hudebníci pod vedením paní Cvejnové. Za doprovodu kytary a basy nám zazpívali české, moravské a slovenské lidové písně, nám všem známé a my jsme se rádi přidali. Pár písniček nám zazpívali na přání.

Opět mezi nás zavítala paní Pavlína Bohunová a věnovala se individuální canisterapii. Fenka Zuza pokaždé přinese našim obyvatelům dobrou náladu a vykouzlí na jejích tvářích úsměv.

I nadále jsme se scházeli při pravidelném cvičení, trénincích paměti, hraní společenských her, muzikoterapii a promítání filmů.

V rámci březnového vzpomínání jsme se věnovali zejména tématům jara a knihy, připomněli jsme si také narození našich a světových osobností v tomto měsíci.

trénink paměti 005

Tříkrálová sbírka 2019
Podpořte nás
 

ID: 6puznex

DATOVÁ SCHRÁNKA