Poděkování

Děkujeme paní Karolíně Veselé z cukrárny Kajula cakes za vynikající zákusky pro naše děti a maminky.

zákusky (3)

Návštěvy v Domově sv. Vavřince

V Domově sv. Vavřince jsou již návštěvy bez omezení. Naši senioři se na své příbuzné a přátele moc těší!

Návštěvy v Domově sv. Vavřince

Od 12. března 2018 jsou opět povoleny návštěvy v Domově sv. Vavřince. Prosíme návštěvníky, aby předem zvážili svůj zdravotní stav a vhodnost návštěvy. Počítejte se zvýšením hygienických opatření po čas návštěvy.

Zprávy z Domova sv. Vavřince

Celý měsíc únor byl poznamenán chřipkovou epidemií a zákazem návštěv. Z těchto důvodů byly zrušeny veškeré pravidelné společné aktivity. Právě proto jsme se intenzivněji věnovali individuálním terapiím a cvičení na lůžku. S několika klienty jsme nacvičovali chůzi v chodítku po pokoji a trénovali samostatný sed na lůžku pomocí páky. Další aktivitou byla četba – tento měsíc byli naši klienty opravdu vášnivými čtenáři, do knihovny v Liberci pro „zásoby“ jsme museli i 2x týdně.

Všichni klienti a personál se těší na zrušení zákazu a na návrat k běžnému provozu.

Irena Vokurková,aktivizační pracovnice

UPOZORNĚNÍ

Z důvodu vysoké nemocnosti jsou od 5.2.2018 v Domově pokojného stáří - Domově sv. Vavřince ZAKÁZÁNY NÁVŠTĚVY. Děkujeme za pochopení.

Oblastní charita Liberec děkuje za podporu v roce 2017!

Všechny peněžní dary za uplynulý rok jsou vyúčtovány a dárcům bylo doručeno řádné vyúčtování. Finanční prostředky poskytnuté přímo na náš účet nebo hotově, kde není předem určeno konkrétní využití daru, jsme použili na nákup nových pokrývek a polštářů pro seniory z Domova sv. Vavřince a na opravu a modernizaci sociálního zařízení pro klientky v Domově sv. Moniky.

Děkujeme všem dárcům, spolupracovníkům a dobrovolníkům za poskytnutou pomoc!

Poděkování

Děkujeme pořadatelům závodu horských kol ČT Author Cup 2017 za potraviny, které darovali našim Domovům pro matky s dětmi v tísni.

Den charity 2017

Přijďte s námi 28. září ve 14 hodin oslavit v Domově pokojného stáří - Domově sv. Vavřince Den chrity. Připraveny jsou prezentace, hudební vystoupení, soutěže, občerstvení....

Pozvánka

Turnaj v Mölkky

Přijďte se 16.9.2017 podívat na turnaj v Mölkky, který se koná v parku Domova sv. Vavřince.

Pozvánka

CHARITNÍ ŠATNÍK

Upozorňujeme, že Charitní šatník bude

od 26.června do 16.července uzavřen.

Podpořte nás
 

ID: 6puznex

DATOVÁ SCHRÁNKA