Duben v Domově sv. Vavřince

Duben v Domově sv. Vavřince

Měsíc duben se nesl v duchu velikonočních svátků.

Společně jsme se věnovali přípravě výrobků na velikonoční trhy na Krajském úřadě.  Na škaredou středu jsme pekli „jidáše“.  S dětmi z chrastavské mateřské školky Sluníčko jsme si vyráběli velikonoční dekorace a strávili s nimi překrásné dopoledne.
Jidáše 003
MŠ tvoření 017

Ve čtvrtek 6.4. jsme se opět setkali s panem Žákem, který pro nás tentokrát měl připravené povídání o původu našich příjmení.
Žák velikonoční trhy 036

V pátek 7.4.  mezi nás přijeli muzikanti z Olomouce se svým hudebním programem „Ta naše písnička česká“. Jejich pásmo staropražských a lidových písní za doprovodu kytary a harmoniky mělo jako vždy velký úspěch a již teď se těšíme na jejich další návštěvu.
VIOLA 010

Další pravidelný návštěvník v Domově sv. Vavřince je pěvecký sbor Jiřičky. Každé vystoupení dětí naše klienty vždy velmi potěší a přispěje k dobré náladě.

Samozřejmě probíhaly i pravidelné aktivity – v pondělí je to muzikoterapie, úterý je vyhrazeno kompenzačnímu cvičení a tréninku paměti a nesmíme zapomenout ani na filmové pátky – tento měsíc to byla směs různých žánrů – western Sedm statečných, muzikál Starci na chmelu a z cyklu Pro pamětníky Noční motýl.
Štěpánka

Zapsala: Irena Vokurková, aktivizační pracovnice

Podpořte nás
 

ID: 6puznex

DATOVÁ SCHRÁNKA